22. 9. 2019 22:50 / svátek má Darina, zítra Berta
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil

E-mail, Facebook, SMSka, dopis.
Kdo by to v dnešní době neznal. A můžu přidat Skype, ICQ a já nevím co ještě.
Doba je hektická, každý někam spěcháme a přiznám se, že někdy nestíhám ani odepsat nejbližším přátelům. Že, Soni, Helenko, Jano, Martine atd. Někdy se až stydím. Přátelům to nijak vynahradit nemohu, ale lidem, kteří se na něco ptají v e-mailech to vynahradit můžu alespoň na svém webu.

Vybral jsem tedy otázky, které zůstávají bez odpovědi a nebo se objevují docela často. A myslím si, že z toho časem zavedu i tradici.
Tak tedy, nabízím mini rozhovor, který nevznikl z popudu redaktora žádného plátku. Nehledejte žádné propojení otázek v jednolitý celek.
Otázky jsou z různého období bez vzájemných souvislostí.

Katka, Praha
Vídáte se s dcerama nějak pravidelně?

Snažím se o to na všech stranách. Starší Lucie bydlí se svým přítelem v Praze. Mladší Veronika je v Brně. Ale existují telefony pro pocit, že o sobě víme a když se "konečně" vidíme - je to o to hezčí! Znáte to. Rodiče jsou v určitém období odstaveni na vedlejší kolej. Ale je to tak v pořádku. Podle mne je důležité o sobě vědět a být po ruce vždy, když je to zapotřebí. Platí prostě pravidlo, že když se chce - všechno jde. A nám se naštěstí - vídat se spolu - chce!

Petra, Olomouc
Honzo, jak dlouho jste spolu s Jakubem svoji? Proč jste si neužili svatbu? Někde psali, že byla tajná.

Petro. Svatba nebyla tajná. Byla jen v termínu spontánní a tak jsme nikoho nestihli pozvat. Sice jsme o ní mluvili dlouho, ale najednou přišlo to správné ráno. A s Jakubem jsme se "brali" 10.12.2007. Co se týče užívání si - pro nás dva byla hezká.

Jarek, Praha
Vídám vás často v metru. To vám nevadí pohledy lidí?

Teď se usmívám. Já se kolem sebe nedívám. Většinou píšu SMSky, poslouchám muziku, čtu si noviny a nebo jen "čumím" do prázdna. Cestovat MHD mi nevadí. Je to rychlejší než auto. A snad i ekologičtější.

Martina, Sezimovo Ústí
Jezdíte moderovat i mimo Prahu?

Martino, jezdím. Je to práce, která mne neopustila a kontakt s publikem je to nejlepší co může moderátora potkat.

Petr, Praha
Co vás, Honzo, v poslední době potěšilo? A naopak, co vás nepotěšilo?

No, co mne potěšilo? Toho je víc, ale přece jen - potěšil mne rozhovor s Evou Holubovou, který byl dle mého názoru férový a líbilo se mi, že paní Eva pojmenovala věci, o kterých se jen šušká. A co mně vadí? Co mně nepotěšilo? Naše politika. Ta mě nebaví a bavit už asi ani nebude. A taky mi vadí "bordel" na našich ulicích. Samej papír, vajgl od cigaret, rozbité sklo... Někteří spoluobčané jsou prostě prasata! Zvlášť když jdou posíleni alkoholem.

Pro dnešek je to zahřívací kolo. Jsem lenivej hledat v mailech, ale slibuju, že se tu objeví vaše otázky a moje odpovědi zase brzy. Stačí když napíšete, anebo když vytáhnu ty, které již existují.

Mějte se moc fajn!
Honza :o)

Anketa

Je pro vás nový rok 2017 výzvou pro změny?

Scream Artist Management

Iveta Musilová – kosmetické studio