13. 12. 2019 7:18 / svátek má Lucie, zítra Lýdie
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil

Blog

Tak vám nevím.
Amnestie prezidenta je stále pro mne nevysvětlena a moc nechápu kdo se na ní vlastně podílel a jak moc se vědělo komu "pomůže" vyjít bez trestu.
Připadá mi to absurdní a ty malé kauzy, které jsou v amnestii zahrnuty jsou pro mne jen krycím manévrem velkých lumpáren, aby se "jako" neřeklo, že prezident omilostnil lidi sobě blízké.
Jasně. Je to jeho právo. ale já tam mám osobně velký otazník!
Podtrhuji, že tyto řádky jsou mým otazníkem a mým názorem a budu se těšit na vaše názory. Jen mi nevysvětlujte jak to udělal za své funkční období Havel a jak moc je tato amnestie přínosná uvolněním věznic a ušetřením peněz.
O tom snad právo a trest opravdu není.
Ostatně jeden přiložený článek je mi důkazem, že i odborníci v tomto oboru s prezidentem nesouhlasí.
Článek je zde.
Je tu další rok. Pár dní mu budeme říkat "nový". Potom pozvolna přejde v běžný tok dnů, týdnů a měsíců a my se budeme těšit na jaro, léto, dovolené, podzim a zimu. A také na další Vánoce. :) Uteče nám to rychle. Teď vám ale přeji, ať je pro vás ten rok 2013 plný zdraví, štěstí, lásky a ať těch všedních starostí ubude na váze a převáží je jen to hezké. :)

14. června 2016 jsem se stal dědečkem krásné Sáry. <3

Sára

Asi mne už nic nepřekvapí. V naší malé zemi se dějí věci, které už jen z logického úsudku odporují všemu co je dobrým zvykem.
Rozhodnutí předsedy Věcí veřejných (VV) Radka Johna věnovat se vedle politiky i žurnalistice, nepřekvapilo jen jeho politické protivníky, ale i prezidenta Václava Klause. John totiž šéfuje bezpečnostnímu výboru, a může tak přijít i do styku s tajnými informacemi.
Celý článek si přečtěte zde.
Česká republika slaví státní svátek, připomíná si 94. výročí vzniku Československa. Na Pražském hradě dostanou vybrané osobnosti státní vyznamenání. Uskuteční se řada akcí; vojáci složí přísahu, koná se den otevřených dveří Sněmovny, Senátu a Obecního domu. Budou vzpomínková setkání i protesty. Užijme si dnešní den podle svých představ. Hlavně, že je nedělní volno. :)
Ten pán se snad zbláznil. Předkládám článek, který vyšel na portále Novinky.cz a poprosím o vaše názory. Podle vícekancléře nynějšího prezidenta Petra Hájka byl zesnulý prezident Václav Havel v satanových službách a byl nástrojem lži a nenávisti. Nástrojem pravdy a lásky se naopak stala současná hlava státu Václav Klaus. Hájek to podle serveru Parlamentní listy píše ve své nové knize Smrt v sametu, která má vyjít v listopadu. Celý článek si přečtěte zde.

Bublinka

Historicky poprvé půjdeme volit svého prezidenta. Jelikož se jeví jako velmi pravděpodobné, že prezident nebude zvolen v prvním kole a občané půjdou podruhé k urnám i o 14 dní později, kdy budou rozhodovat mezi dvěma nejlepšími kandidáty z prvního kola, vyšlo právě jako nejvhodnější datum 11. a 12. ledna s druhým kolem konaným 25. a 26. ledna.
Už aby se tento termín přiblížil a my mohli rozhodnout sami za sebe. Já osobně se těším.

Atentát. Takto definoval "útok" na svoji osobu náš pan prezident. Věřím tedy, že vše dobře uvážil a že ho plastová hračka obohatila o zkušenost jak si konečně opatřit pro svůj majestát "koule". Pane prezidente - myslím si, že "pan střelec" své pohnutky vysvětlil dostatečně a ač nejsem zástáncem násilí a podobných útoků, konstatuji jediné - ochranka selhala, ale vy jste selhal už daleko dříve.

Praha zažila podle mého názoru úžasnou show skupiny Coldplay. Už předskokani navodili dobrou atmosféru.
Vlastně měl bych napsat předskokanky. Charlie XCX a Marina And The Diamonds. Úžasné navození atmosféry a celkově dobré nálady se povedlo. Vlastní show se rozjela naplno od prvního okamžiku a na první pohled laciné a kýčové náramky, které jak se psalo na scéně jsou součástí show - "udělaly" své - vytvořili rodinu, která se rozhodla
pro koncertní večer. Stadion praskal ve švech a všechna ta světýlka, společné zpěvy a celkově dobrý pocit se promítal jak z pódia, tak z hlediště.
Nikdo nebyl ochuzen a myslím si, že nikdo nepřemýšlel nad tím, jestli je to více koncert nebo show.
Coldplay si teď mohou dovolit cokoliv, protože celá kapela v čele se zpěvákem Chrisem Martinem je na špici kvalitního popu.
Hudební večer odtekl rychleji než ukazovaly hodinky. :)
Dokonce i cestou k východu zněla stadionem melodie publika bez slov- Viva La Vida.
Večer se povedl a tak vzkaz pro pány - přijeďte opět. :)
Alchymista Norberta Peticzkého

Strana 1 z 10

Začátek
Předchozí
1

Anketa

Je pro vás nový rok 2017 výzvou pro změny?

Scream Artist Management

Iveta Musilová – kosmetické studio