13. 12. 2019 6:47 / svátek má Lucie, zítra Lýdie
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil

Rozepsaný příběh...

Životní příběh populárního moderátora a zpěváka Honzy Musila, který už několik let bojuje se zákeřnou leukémií. Honza v knize poutavě a velmi otevřeně vypráví o svém životě od útlého dětství až po současnost. Tabu není ani jeho nemoc. Výpravnou knihu (336 stran) doplňují stovky černobílých a barevných fotografií z jeho soukromého archívu, texty jeho písní, ukázky korespondence, názory známých osobností na něj a výběr z tisku.

Rozepsaný příběh...Rozepsaný příběh...
© Jan Musil, Miroslav Graclík
Produkce: Miroslav Graclík
Grafická úprava obálky: Jakub Sobotka
Foto na obálce: Martin Matějíček
Make-up a styling fota: Pavel Bauer
Sazba: Reklamní agentura Miger
Vydalo: Nakladatelství Alpress, s.r.o.
Vytiskla: Těšínská tiskárna, a.s.
Fotografie: © Hana Mahlerová, Martin Matějíček, Lenka Hatašová, Zdeněk Kvíz, Dagmar Hájková, Čestmír Burian, Ondřej Pýcha, Pavel Černoch, Ondřej Košík, Josef Louda, Miroslav Graclík, Vadim Kramer, Petr Ballek, Eva Pilarová, Jiří Hadač, Kateřina Průchová, Jiří Antalovský, Tomáš Pánek, Vlado Bohdan a soukromý archiv Jana Musila.

Rozepsaný příběh...

Proč kniha?
Nechtěl jsem psát knihu, ale přesto je to jinak... Ostatně vždycky dělám věci tak, jak je cítím a v podstatě mi je jedno, co si o mně kdo myslí. Ono - kdybych se měl řídit tím, co si o mně někteří lidé myslí, tak by nevznikla nejen tato kniha, ale bylo by výhodnější, aby mě moji rodiče vůbec nepočali. Znáte to - existuje staré přísloví, nebo chcete-li, pravda: "Není člověk ten, který se zavděčí lidem všem" a já jsem tomu upřímně rád, protože jinak bychom byli pouhou šedí a chyběl by nám originál.
Chtěl jsem tuto knihu věnovat svým nejbližším, ale potom jsem zjistil, že každý člověk je a nebo může být blízký, když to tak cítím já a nebo on a nebo někdo z naší rodiny. Moje rodina je jen jedna a je to jako v celém koloběhu života. I v ní lidé přibývají a ubývají a tak nechci na nikoho zapomenout a někoho vynechat. Právě proto, žádná konkrétní jména nehledej v tomto úvodu. Největší poděkování pro Tebe mám schované v sobě a chci Ti jej říct jen mezi čtyřmi očima. V této knize je zmínka o spoustě těch, se kterými jsem se setkal, byť jen na malou chvíli. Na straně druhé chybí slova a věty o lidech blízkých, kteří jsou stále mojí součástí... to je ten příběh a ten moment, kterému jsem začal říkat - rozepsaný... A tak věřte, že když už nic, nikdy neudělám a nedokážu, tak budu v klidu alespoň psát a dopisovat svůj příběh, aby byl kompletní i s Tebou. Teď je to ale tak, jak jsem to cítil a proto nejen Tobě, ale také Tobě a Vám nabízím svůj rozepsaný příběh...

Honza Musil

Áčko

V roce 1998 vyšla kniha pod názvem Áčko. Autorem knihy je David Kopecký, někdejší redaktor a scénárista pořadu Áčko. Kniha zachycuje několik příběhů hostí odpolední talkshow a pohledy do zákulisí pořadu, který se vysílal na TV NOVA.

ÁčkoÁčko

Anketa

Je pro vás nový rok 2017 výzvou pro změny?

Scream Artist Management

Iveta Musilová – kosmetické studio