8. 12. 2019 9:58 / svátek má Květoslava, zítra Vratislav
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil
  • Honza Musil

Pojď se smát (rok vydání 1999)

Pojď se smát

Moje velké poděkování patří všem těm, kteří mi pomáhali při vzniku tohoto alba, a já se už nyní omlouvám, pokud na někoho zapomenu... Díky za písničky a příjemné textíky Richardu Pachmanovi, který to po několika letech práce dokázal, dále Petru Kocfeldovi za trpělivost a názornou ukázku dřepů, stejně tak za výbornou režii a náladu. Totéž Pavlu Hasmanovi a v neposlední řadě Oldřichu Slezákovi za definitivní zvuk desky. Dále děkuji: Hance Postránecké, profesoru Stanislavu Jelínkovi, dirigentovi Tomáši Charvátovi, holkám - Zuzce, Daniele, Kristýně, Veronice a Mirce za sbory. Díky za remix Luboši Lauterbachovi a Michalu Pešoutovi. Děkuji za všechny nástroje, ale speciálně Pavlu Škrnovi za saxofon. Báječná je i "Srdíčko", která se mnou zpívá ve skladbě "Zůstaň stát", ale zůstává utajena... Moje kamarádka Heidi Janků byla výtečná a já ji děkuji hlavně za tzv. Fulííííny...!
Děkuji Michalu Davidovi za pochvalu, stejně tak Ivoši Pavlíkovi. Moc díky za pomoc Hance Zagorové, Markovi Raabovi, Milovi Zýkovi, Stojanovi Černodrinskému, Vítku Havlišovi, Janě Kasalové, Přemyslu Bukovskému a Pavlu Černochovi. Taky díky Zuzce Vránové a fanklubáčkům.
Děkuji Martinu Matějíčkovi za super fotky s dobrou náladou a ještě víc Pavlu Bauerovi za mladý obličej. Další poděkování pro Petru Doležalovou, Iva Kraváčka, Martičku Vránovou, Hanku Albrechtovou i Lenku Cajzlovou. Díků je hodně a tak ještě Hance Křižíkové, Marcele Nikolajevové a Mirkovi Graclikovi. Moc děkuji svým blízkým, Ivetě, Lucce, Veronice, mamince a tatínkovi. Stejně tak, mamince z Ostravy - Poruby, Zuzce, Marušce, Dustymu, Brendě, Peggy a Chudovi a taky Čertovi. Závěrečný dík patří Vám všem, na které jsem zapomněl a Vám, kteří jste si CD koupili a pustili. Je tu tečka v děkování a tak díky Tobě...

Honza Musil

Mezi tichem a tichem (rok vydání 1997)

Mezi tichem a tichem

Mám ráda lidi, kteří se nebojí v životě vyzkoušet "skoro" všechno. A protože Honza Musil patří svojí krevní skupinou k těmto lidem, kteří jsou mi sympatičtí, mám ho za to ráda! Samozřejmě můžete namítnout, že se člověk nemůže do všeho řítit bez rozmyslu - a máte pravdu. Proto jsem ocenila Honzovu větu, že není 100% zpěvák, nýbrž zpívající moderátor. S písničkami, které si vybral chce vyjádřit svoje zážitky a pocity.
Sama deska má nádherný název, který dokonale vystihuje jeden ze zázraků života - život.
Honza tvrdí, že život je vesměs smutná záležitost, (která je protkaná sluníčkem, aby se vše vyrovnalo) - já osobně si myslím, že to mnohokrát tak černé není. A proto určitě nemusíte mít strach z toho, že když se do těchto šansonů zaposloucháte, přepadnou Vás samé černé myšlenky. Provokují k přemýšlení nad tím, co člověk všechno stihne, na co mu nezbude čas, co pokazí, na co může být pyšný, na čem mu záleží a co si vlastně přeje od toho období mezi narozením a smrtí. Tak si udělejte chvíli čas a pojďte se společně s Honzou procházet tím prazvláštním místem - Mezi tichem a tichem.

Šárka Kubelková

Nevím jaká slova volit pro přátele a kamarády, kteří mi vytvořili takové příjemné podmínky, jaké jsem prožil při práci na tomto cédéčku, této kazetě.
Ona to vlastně nebyla práce, ale příjemná procházka částí mého života - života mezi tichem a tichem.
A tak Vám všem, se kterými mi bylo, je a bude dobře - děkuji za to, že jste mi radili a pomáhali, že jste mne učili, že jste na mne mysleli. Děkuji Vám za všechno a nezapomeňte, že to, co je veselé je i smutné a taky naopak. Říká se tomu život.
P.S.: Tato slova patří i všem těm, kteří jsou právě nyní se mnou a...

Honza Musil

Anketa

Je pro vás nový rok 2017 výzvou pro změny?

Scream Artist Management

Iveta Musilová – kosmetické studio